Konkurs na warzywno-owocowego stworka potworka: Rozstrzygnięcie

KONKURS NA WARZYWNO-OWOCOWEGO STWORKA POTWORKA: ROZSTRZYGNIĘCIE

….w końcu nadeszła chwila , na którą wszyscy uczniowie czekali z wielką niecierpliwością!!! Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu zorganizowanego przez koordynatorki Szkoły Promującej Zdrowie na warzywno – owocowego stworka potworka. Warto zaznaczyć, że zaangażowanie uczniów przeszło nasze najśmielsze oczekiwania!!! Warzywne, kolorowe i zdrowe ludki zagościły w holu szkoły i zajęły aż 4 stoły!!! Rodzice, uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły podziwiali kunszt wykonania oraz pomysłowość, która nie znała granic!!! Jury oraz uczniowie wybrali najlepsze i najciekawsze wykonania, oto one:

1. Miejsce I Morawiec Wiktoria
  2. Miejsce II Metlerski Maciej o

Miejsce II Hasiura Radosław

1. Miejsce III Nowicka Maja

Miejsce III Czaja Szymon

Nagrody publiczności:

1. Grabowska Anna
  2. Pawełczyk Maciej
  3. Zaremba Karolina

Wyróżnienia:

• Pilarz Bartosz
  • Łopuszyńska Klara
  • Pantak Marianna
  • Bujnowska Martyna

GRATULUEMY WSZYSTKIM!!!!

Data wytworzenia: 2016-10-11 22:41 Autor: A. Pohl Data publikacji: 2016-10-11 22:41 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2016-11-18 Osoba modyfikująca: