VII Edycja Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci z Wadami Słuchu

27 listopada 2018 roku, odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski dla dzieci z wadą słuchu. To VII już edycja konkursu, która w tym roku z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę przebiegała pod tytułem „Moja Ojczyzna w poezji i prozie”.

Jak co roku dołączyły do nas dzieci z Przedszkola nr 93 w Katowicach. Konkurs przebiegał w 2 grupach:

Dzieci młodsze:

I miejsce zajęła Daria z Przedszkola nr 93
II miejsce zajęła Marta z klasy II e
III miejsce zajęli Łukasz i Ala z klasy II e

Dzieci starsze:

I miejsce zajął Kacper z IV e
II miejsce zajęli Kacper N, Sebastian i Wiktor z kl V e
III miejsce zajęły dzieci z klasy VI e: Amelia, Karolina, Klaudia, Weronika, Jakub, Łukasz, Oliwier, Adrian.

Konkurs przebiegał w miłej atmosferze, a uczestnicy wykazali się wielkim zaangażowaniem.

Organizatorzy:
Bogumiła Folwarczny
Barbara Pakuła

Data wytworzenia: 2018-12-03 12:23 Autor: B.Folwarczny Data publikacji: 2018-12-03 12:23 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-12-03 Osoba modyfikująca: