Tydzień Integracji

Trzeci dzień "Tygodnia Integracji" upłynął w sposób szalenie rytmiczny, głośny i nad wyraz radosny dzięki..."Akademickiej Grupie Perkusyjnej" złożonej ze studentów Akademii Muzycznej z klasy perkusji.  Koncert w ich wykonaniu był fantastyczny, bo usłyszeliśmy jak  grają na wibrafonie, werblu, bongosach i na wielkim bębnie oraz poznaliśmy jaki  dźwięk wydaje cajon i shaker perkusyjny. Największe wrażenie zrobiła na nas gra na ...stołach takich ze sklejki - Nie wiedzieliśmy, że z takich "instrumentów" można wyczarować cudowną, niesamowitą muzykę zagraną, zademonstrowaną w aktorski sposób.  A jutro szczególny dzień, bo będą prezentować swoje umiejętności uczniowie naszej szkoły. Do jutra ...

Data wytworzenia: 2018-11-15 19:11 Autor: Adam Makarewicz Data publikacji: 2018-11-15 19:11 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2023-02-06 Osoba modyfikująca: