Tydzień Integracji

Dzisiaj był mega dzień - Tygodnia Integracji  Do naszej szkoły przybyła Pani Natalia z projektem "Harmonia sfer 432Hz "W czasie swojego koncertu wykorzystywała archaiczne  instrumenty takie jak hand pan ,gongi ,kamertony terapeutyczne ,misy tybetańskie, dzwony rurowe zwane planetarnymi i dzwony rurowe solfeggio Pani Natalia zagrała też na sansuli. Było relaksacyjnie i przyjemnie dla ucha i dla oka bo rzadko widujemy takie instrumenty. Po tym relaksacyjnym koncercie mieliśmy przyjemność gościć  studentki Muzykoterapii z Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach z panią kierownik Zakładu Muzykoterapii -wysłuchaliśmy fantastyczne piosenki z repertuaru filmów Disneya przy akompaniamencie pianina, fletu i skrzypiec - było bardzo radośnie i nastrojowo. Ten dzień też przejdzie do historii naszej szkoły dzięki przybyciu naszego dawnego absolwenta pana Ireneusza Dudka, który znalazł dla nas dzisiaj czas i opowiedział nam jak to się stało, że został muzykiem, znanym kompozytorem tekściarzem, wokalistą i harmonijkarzem. Otrzymaliśmy przepiękny album o "Rawa Blues" i wpis do naszej kroniki szkoły. A jutro tez będzie się działo....

Data wytworzenia: 2018-11-14 18:59 Autor: E.Kwietniowska - Strozik Data publikacji: 2018-11-14 18:59 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-11-14 Osoba modyfikująca: