Szlachetna Paczka dla pani Ireny

Nadchodzą Święta… A co za tym idzie? Prezenty! Dla niektórych prezentem są lalki, smartfony, a dla innych po prostu… jedzenie. Dlatego też Szkolny Klub Wolontariatu zachęca do przyłączenia się do akcji „Szlachetna Paczka” i pomocy pani Irenie, której choroby i bardzo niska emerytura uniemożliwiają godne życie.

Chcesz pomóc? To bardzo proste!

Pani Irena potrzebuje przede wszystkim:

• środków czystości (proszek do prania, płyn do mycia naczyń, pasta do zębów, żel do ciała, płyn do płukania, szampon, szczoteczka do zębów),
  • żywności (herbata, cukier, konserwy mięsne, kawa, olej, konserwy rybne, ryż, dżem, warzywa w puszkach),
  • zimowej kurtki (rozmiar S/165, sylwetka szczupła, najlepiej jasny kolor),
  • butów zimowych (rozmiar 38, czarne, z miękką podeszwą),
  • kapci (rozmiar 38, pełne).

Dodatkowo przydadzą się także: ręczniki, poduszka, pościel 160x200, poszewka na pościel, suszarka do włosów.
Prezenty składamy do pudła w holu. Pamiętajmy, żeby wszystkie rzeczy były w bardzo dobrym stanie – to przecież prezent. :)
Od poniedziałku do czwartku po 2 i 3 lekcji, również w holu, będzie się znajdowała puszka, do której można rzucić pieniądze. Za zebraną kwotę zakupimy pozostałe potrzebne rzeczy.

Apelujemy do wszystkich o otwarte serca i w imieniu pani Ireny –  dziękujemy!

Data wytworzenia: 2018-11-25 16:20 Autor: M.Szulc Data publikacji: 2018-11-25 16:20 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-11-25 Osoba modyfikująca: