Pasowanie na Świetlika

Zgodnie z tradycją świetlicy Szkoły Podstawowej nr 37 w dniu 25 października odbyło się kolejne, uroczyste pasowanie na „Świetlika”. Uczniowie  z najmłodszych klas  zostali przyjęci do grona Świetlików. Zanim to nastąpiło uczniowie wraz z nauczycielami zawarli kontrakt grupowy oraz złożyli honorową przysięgę.

Ja świetlik

Od dziś świecący przykładem

Ślubuję:

• Być dobrym, na co dzień i od święta
  • O dobrym zachowaniu zawsze pamiętać
  • Szanować gry i zabawki
  • Zjadać całe obiadki
  • Pani słuchać
  • Zgodnie się bawić
  • Nie psocić
  • Nie hałasować, innymi się opiekować

Następnie wychowawcy klas otrzymali pamiątkowe dyplomy. Cała impreza przebiegała w wesołej i przyjaznej atmosferze. Od tej chwili na nasze „Świetliki” czeka mnóstwo przygotowanych zadania z zakresu kreatywności, sprawności fizycznej, umiejętności współpracy w grupie, co wymaga od niektórych dzieci szczególnej mobilizacji.

Gratulujemy!!!  wychowawcy świetlicy

Data wytworzenia: 2018-11-26 12:17 Autor: M.Purol Data publikacji: 2018-11-26 12:17 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-11-26 Osoba modyfikująca: