..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży organizowany w ramach Śląskich Ekumenicznych Dni Biblii pt. „...tego, który do Mnie przychodzi, nie odrzucę” (J 6,37 BE)

Zapraszamy Uczniów do udziału w konkursie. Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej o tematyce biblijnej, uwzględniającej tegoroczny temat, który został zaczerpnięty z Nowego Testamentu: „...tego, który do Mnie przychodzi, nie odrzucę” (J 6,37 BE)

Prace należy wykonać indywidualnie, techniką rysunku (kredki różnego rodzaju) w formacie A4. Na odwrocie pracy należy umieścić metryczkę (w załączniku).

Do pracy należy dołączyć wypełniony Formularz RODO i Zgodę Rodziców na udział w Konkursie (w załączniku).

Prace prosimy przynosić do szkoły na portiernię do 24 marca 2022 r.

Regulamin konkursu wraz z Formularzem RODO, Zgodą Rodziców i metryczką w załączniku.


Data wytworzenia: 2022-03-13 20:58 Autor: Małgorzata Szemiel Data publikacji: 2022-03-13 20:58 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-03-13 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz