KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS SURDO

Z okazji zbliżających się Mikołajek zapraszamy uczniów klas SURDO do konkursu językowo- plastycznego z języka angielskiego.

Zadaniem jest napisanie listu do Świętego Mikołaja w języku angielskim( list powinien zawierać informacje o nadawcy – imię, wiek, opis wyglądu, kilka zdań o rodzinie, zainteresowaniach, prośbę o wymarzony prezent i życzenia świąteczne).

Zdjęcia zrobionych prac należy przesłać na czat indywidualny (platforma Teams )pani Moniki Chwastowskiej lub pani Agnieszki Sochackiej do dnia 11 grudnia .Oceniania będzie poprawność językowa oraz estetyka pracy. Technika wykonania dowolna.

Data wytworzenia: 2020-12-02 15:27 Autor: A.Sochacka Data publikacji: 2020-12-02 15:27 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2020-12-02 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek