"FUNDACJA PHO3NIX DLA WOŚP"

Nauczyciele -wychowawcy świetlicy zapraszają do ogólnopolskiego projektu PHO3NIX ACTIVE SCHOOLwraz z jego kolejnymi etapami, wspólnie będziemy wykonywali kolejne zadanie jakie przygotowywać będą dla nas organizatorzy tego przedsięwzięcia. Pho3nix Active School jest akcją sportową, która ma na celu poruszyć dzieci z całej Polski oraz zaangażować je w atrakcyjne inicjatywy sportowe dając Wam szansę poznać świat sportu przez dobrą zabawę! Projekt skierowany jest do dzieci szkół podstawowych.

A więc STARTUJEMY

"FUNDACJA PHO3NIX DLA WOŚP"

Do akcji możecie się już rejestrować na stronie http://www.pho3nix-kids.com poprzez kliknięcie przycisku „Zarejestruj" lub „Weź udział" na stronie głównej.

Celem pierwszej inicjatywy jest wsparcie WOŚP, naszą "aktywnością". Od 29 stycznia (piątek) – na platformie (link powyżej) pojawi się 10 filmów dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. (1 film treningowy = 1 złotówka).

Zachęcamy do udziału i wsparcia WOŚP - Dominika Janda i Jolanta Gądek

Data wytworzenia: 2021-02-01 09:32 Autor: D.Janda Data publikacji: 2021-02-01 09:32 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-02-01 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek