DZIEŃ TUMBO

Podziękowanie Fundacji Hospicyjnej za zaangażowanie oraz przeprowadzenie w naszej szkole akcji „TUMBO POMAGA”.

W bieżącym roku „DZIEŃ TUMBO ”w naszej szkole odbył się w innej formule. Niestety nie można było zorganizować kiermaszu. Odbyły się jedynie w klasach lekcje on-line wychowawcze poświęcone zagadnieniom związanym z żałobą jaką dzieci i młodzież przeżywają po stracie bliskich. Uczniowie obejrzeli również filmy edukacyjne , które wyjaśniały pojęcie wolontariatu. Podziękowanie za włączenie się i zaangażowanie w ogólnopolską akcje„ DNIA TUMBO” - solidarności z dziećmi i młodzieżą w żałobie w załączeniu.

Załączniki do pobrania

Data wytworzenia: 2020-12-04 10:59 Autor: D.Meus Data publikacji: 2020-12-04 10:59 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2020-12-04 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek