Dzień Otwarty w Naszej Szkole!!!

W piątek 1 marca 2019 roku w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Zaproszeni zostali zarówno kandydaci do klas I, jak i do oddziału dwujęzycznego z językiem francuskim. Dla zainteresowanych zaplanowano spotkanie z Panią Dyrektor Grażyną Kaszą, szereg ciekawych występów, projekcji multimedialnych, wystaw, gier i zabaw.
Licznie przybili goście oraz uśmiechy na twarzach naszych uczniów i nauczycieli świadczą o tym, że SP 37 to szkoła przyjazna i nowoczesna. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili naszą placówkę i zapraszamy od września!

Data wytworzenia: 2019-03-04 11:38 Autor: M.Chwastowska Data publikacji: 2019-03-04 11:38 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-03-06 Osoba modyfikująca: