..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Akcja- segregacja! 2 x więcej, 2m roku x czyściej

Jak co roku nasza szkoła włączyła się do ogólnopolskiej akcji Sprzątania Świata – Polska, która odbywała się już po raz 25 pod hasłem: „Akcja- segregacja! 2 x więcej, 2m roku x czyściej”. Z tej okazji odbył się apel, w czasie którego uczniowie klas ósmych przypomnieli ideę obchodów akcji oraz przypomnieli zasady segregowania odpadów. W ramach obchodów szkoła przystąpiła do akcji ekologicznej „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Trwać będzie od 1 do 19 października. Zachęcamy wszystkich do aktywnego włączenia się w zbiórkę elektroodpadów (sprzęt AGD, drobne AGD, telefony, sprzęt komputerowy, zabawki na baterie, piloty itp. a także tonery do drukarek i kserokopiarek). Na najbardziej zaangażowanych w akcję czekają nagrody!


Data wytworzenia: 2018-09-28 10:33 Autor: M.Baryła Data publikacji: 2018-09-28 10:33 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-28 Osoba modyfikująca: