AKCJA CHARYTATYWNA Z OKAZJI V ŚWIATOWEGO DNIA UBOGIEGO

Zapraszamy uczniów naszej szkoły i wolontariuszy do włączenia się w akcję z okazji
V Światowego Dnia Ubogiego organizowaną przez Wspólnotę Dobrego Pasterza w Katowicach
.
Zbieramy:

-artykuły higieniczne: chusteczki higieniczne i nawilżające, szczotki i pasty do zębów, kremy ochronne, żele do mycia, szampony, płyny do mycia, ręczniki, gąbki kąpielowe, plastry, gaziki.

-artykuły spożywcze: gorące kubki, cukier, puszki żywnościowe, herbaty, czekolady.

Rzeczy należy przynosić w terminie do dnia 2.11.2021 (wtorek), zapakowane z podpisem WOLONTARIAT, imię i nazwisko ucznia, klasa i pozostawić na portierni szkoły lub przekazać bezpośrednio p. Danucie Meus – koordynatorowi Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Opiekunowie SKW

Data wytworzenia: 2021-10-18 19:39 Autor: Danuta Meus Data publikacji: 2021-10-18 19:39 Osoba udostępniająca na stronie: Łukasz Lubosik Data ostatniej modyfikacji: 2021-10-18 Osoba modyfikująca: Łukasz Lubosik