ZBIERAMY - POMAGAMY!

Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach przystąpiła do projektu charytatywnego „Zbieramto w szkole” Zbieraj – pomagaj!!!

Drodzy Uczniowie!

Gorąco zachęcamy do udziału w projekcie charytatywnym „Zbieramto w szkole”. Jest to cenna inicjatywa oparta na zasadzie: zbieraj – pomagaj. Akcja polega na wsparciu projektów misyjnych. Akcję prowadzi Zgromadzenie Księży Najświętszego Serca Jezusa – Sekretariat Misji Zagranicznych Księży Sercanów.

W naszej szkole zbieramy:

- stare monety i banknoty,

- srebrny złom, - klocki lego,

- używane znaczki pocztowe (wyciąć z zachowaniem 1cm marginesu),

- zegarki tarczowe.

Wyżej wymienione przedmioty należy zapakowane i podpisane: Wolontariat, imię i nazwisko ucznia, klasa pozostawić na portierni budynku szkoły w terminie do dnia 28.05.2021.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!!!

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Data wytworzenia: 2021-04-19 16:43 Autor: D.Meus Data publikacji: 2021-04-19 16:43 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-04-19 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek