• OGÓLNOPOLSKA AKCJA “KARTKA DLA MEDYKA”

Zapraszamy naszych uczniów do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji, która polega na narysowaniu, namalowaniu czy stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla medyka. Niech to będzie nasze podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że doceniamy i jesteśmy im wdzięczni. Wszystkie przesłane prace będziemy umieszczać w naszej galerii.

• #zostańwdomuzksiążką

Witajcie kochani.

Mija kolejny tydzień kiedy pozostajemy w domach. Każdy z was ma swoje obowiązki  takie jak lekcje, porządki, zadbanie o zdrowie i higienę swoją i swojego otoczenia. Ale na pewno pozostaje wam chociaż trochę czasu na przyjemności i hobby. Mamy nadzieję, że część z Was spędza ten czas z książką. Chcemy żebyście pokazali nam jak spędzacie wolny czas.

• ZAMKNIĘTE BOISKO SZKOLNE I PLAC ZABAW!

Uwaga!
    ZAMKNIĘTE BOISKO SZKOLNE I PLAC ZABAW!
    Z uwagi na zagrożenie epidemiczne teren szkolny - boisko i plac zabaw zostają zamknięte. Obowiązuje zakaz wstępu i korzystania. Bardzo prosimy o dostosowanie się do zaleceń państwowych i pozostanie w domach.
  • Apel do młodzieży!

ZAWSZE RAZEM!!!!

/choć chwilowo/

Osobno

• REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH

Od 23 marca rusza rekrutacja do klas pierwszych. Więcej informacji w poniższym linku:

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 665 460 316

• Apel do młodzieży!

Przypominamy, że najbliższe dwa tygodnie to dobry czas na uzupełnianie braków w nauce, powtarzanie materiału przed zbliżającymi się egzaminami, uporządkowanie zeszytów i notatek, czytania książek oraz ćwiczenie w domu.

• Święto Liczby π

14 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Liczby π. W naszej szkole już kilka dni wcześniej zorganizowane zostały specjalne zajęcia w ramach lekcji matematyki, które poświęcono tej liczbie. Uczniowie wykonując przygotowane zadania, poznali wiele szczegółów związanych z najpopularniejszą stałą matematyczną. Efekty zajęć udokumentowane zostały w postaci dołączonych fotografii.

• Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone.

• Arcybiskup w naszych progach!

W piątek gościliśmy w naszym Zespole Szkół ks. abpa Wiktora Skworca.

• Prelekcja dla rodziców

Zapraszamy wszystkich rodziców na prelekcję  w ramach projektu Mak i Piwonia Bezpieczeństwo dzieci w sieci internetowej.
  • Zapraszamy uczniów ZSO nr 1 im. Mikołaja Kopernika: Szkoły Podstawowej nr 37 oraz I Liceum Ogólnokształcącego, do udziału w konkursie czytelniczym ze znajomości „Sagi o Wiedźminie”. Odbędzie się on 9 marca 2020 r. w I LO, w czytelni (na 6 lekcji: 12.45 - 13.30).

• Profilaktyka zdrowotna

Przypominamy zasady zachowania się w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego.

• Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Dnia 19 marca o godzinie 9.00 w naszej szkole odbędzie się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur.

• Szkolny turniej siatkarski

W dniu 3 marca 2020 odbył się w naszej szkole kolejny turniej siatkarski. Tym razem o tytuł Mistrza Szkoły w kategorii „dwójki” walczyły dziewczęta i chłopcy z klas piątych. Do rywalizacji przystąpiło 8 zespołów. Tytuł Mistrza Szkoły wywalczyła drużyna w składzie: Daniel Bąk, Michał Szybecki.

• Badanie Spirometryczne

W Szkole odbyło się badanie spirometryczne, które jest jedną z podstawowych metod pomiaru sprawności wentylacyjnej płuc, w tym objętości czynnościowej.