"Wyważony temat" - debata

13 listopada uczniowie klasy 7b wzięli udział w debacie poświęconej problemowi nadwagi i otyłości u dzieci i młodzieży. Nasi uczniowie odwiedzili siedzibę Radia Katowice, gdzie wspólnie z ekspertami rozmawiali o problemach nadmiernych kilogramów, z którymi boryka się coraz więcej młodych ludzi. Debata odbyła się już po raz trzeci i nawiązywała tematycznie do cyklu audycji edukacyjnych "Wyważony temat" prowadzonych w Radiu Katowice przez p. Gabrielę Kaczyńską. Kampania edukacyjna powstała przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Data wytworzenia: 2019-11-13 16:02 Autor: M.Chwastowska Data publikacji: 2019-11-14 00:01 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-11-14 Osoba modyfikująca: