WYJŚCIE UCZNIÓW KLASY 8E I 8F NA „ANDRZEJKI” DO ZESPOŁU SZKÓŁ NR1 IM. J. ZIĘTKA W KATOWICACH

W dniu 24.11.2022 uczniowie klasy 8e i 8f wraz opiekunami skorzystali z zaproszenia i udali się  do Zespołu Szkół nr 1 im. Jerzego Ziętka w Katowicach przy ul. Staszica.
Młodzież klas 8 zapoznała się z oferta szkoły. Uczestniczyli w zajęciach z fryzjerstwa . Mieli możliwość obejrzenia szkoły i porozmawiania o swoich dalszych planach związanych z wyborem szkoły ponadpodstawowej i przyszłym zawodem z nauczycielami pracującymi w tamtej szkole. Atrakcją były zabawy związane z tradycją Andrzejkowa – wróżby, ustawianie butów. Była też muzyka, a wodzirejem był były absolwent naszej szkoły Filip. Nie zabrakło też  pysznych wypieków.
Spotkanie odbyło się w miłej , radosnej atmosferze.

Data wytworzenia: 2022-11-30 19:29 Autor: Danuta Meus Data publikacji: 2022-11-30 19:29 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-11-30 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz