Wycieczka do Muzeum Nadwiślańskiego Parku Etnograficznego w Wygiełzowie oraz Zamku Lipowiec

17 października klasy IVA i IVB uczestniczyły w wycieczce do Muzeum – Nadwiślańskiego Parku Etnograficznego w Wygiełzowie oraz Zamku Lipowiec, zamku, którego historia sięga średniowiecza. Z wyniosłej zamkowej wieży, na którą dzieci mozolnie się wspinały,  rozciąga się daleki widok na okolice Zatora i Oświęcimia. W skansenie uczniowie wzięli udział w warsztatach, na których poznali sztukę lepienia naczyń z gliny. Podsumowaniem wycieczki było wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Data wytworzenia: 2016-10-24 01:00 Autor: M. Baryła Data publikacji: 2016-10-24 01:00 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2017-10-29 Osoba modyfikująca: