UWAGA KONKURS!

Uwaga!

Ogłaszamy Szkolny Konkurs dla klas IV -VIII „Pierwszy Dzień Wiosny” - gazetka ścienna.

Zasady konkursu:

Stwórzcie gazetkę klasową na temat nadchodzącej wielkimi krokami wiosny.

PRACE BĘDĄ OCENIANE POD WZGLĘDEM:
-zgodności z tematyką;
- kreatywnego podejścia;
-walorów artystycznych;
-zawartych treści.

Jeżeli dzielicie klasę, zadbajcie o to by odpowiednio oznaczyć autora gazetki.

Dnia 21 marca komisja dokona oceny prac.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 22 marca.

Konkurs ma na celu integracje zespołu klasowego, rozwijanie kreatywności oraz rozwijanie zdolności plastycznych.

Komisja nagrodzi I, II, III miejscem nagrodą. Decyzje Komisji są ostateczne i nieodwołalne.
Laureaci otrzymują punkty z zachowania oraz słodki upominek wraz z dyplomem dla całej klasy.

Dodatkowo każdy uczeń, który 21 marca przyjdzie do szkoły w nakryciu głowy z motywem wiosennym nie będzie tego dnia pytany oraz uniknie pisania niezapowiedzianych kartkówek!

Koordynatorami konkursu są nauczyciele p. B.Ogórek oraz M.Żydek.

Załączniki do pobrania

Data wytworzenia: 2022-03-06 14:00 Autor: B.Ogórek Data publikacji: 2022-03-06 14:00 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2022-03-06 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek