SMACZNIE ,ZDROWO, KOLOROWO – czyli jesienna surówka w klasie 2d

…kapusta, papryka, marchewka, jabłka, oliwki, cebula, rzodkiewka… – czyli witaminowy i kolorowy zawrót głowy!!!

Uczniowie klasy 2 d w piątek 21.10. założyli fartuszki, podkasali rękawy i zabrali się do krojenia, siekania, ścierania, mieszania – a na sam koniec – do próbowania pysznej surówki jesiennej, przygotowanej w klasie!!! Zapełniliśmy całą duuużą miskę, poczęstowaliśmy dyrekcję a potem tylko chrupaliśmy do woli!!!

Generalnie bawiliśmy się bardzo dobrze i co najważniejsze zdrowo!!!

ps. na szczęście obyło się bez ofiar i wszyscy uczniowie zakończyli pracę mając nadal po dziesięć palców u rąk :)

Data wytworzenia: 2016-10-21 22:55 Autor: A. Pohl Data publikacji: 2016-10-21 22:55 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2016-11-18 Osoba modyfikująca: