Rewia na lodzie - „Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza”

Dnia 4 listopada 2019 r. uczniowie z  klas 1b, 2a, 2b, 3e wraz z opiekunami wybrali się na Stadion Zimowy w Sosnowcu  na spektakl na lodzie pt.: „Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza”. Wszyscy z zachwytem oglądaliśmy lodową opowieść opartą na motywach baśni Bolesława Leśmiana. Było to niesamowite widowisko w wykonaniu ponad 40 zawodowych łyżwiarzy z całej Polski. Podczas swojej podróży Sindbad przemierzył drogą morską prawie cały świat. Wielokrotnie znalazł się za burtą, jako rozbitek zatrzymywał się na kolejnym nieznanym i niebezpiecznym lądzie. Dzieci były pod ogromnym wrażeniem pięknej ruchomej scenografii i rozbudowanej dekoracji. Łyżwiarze mieli wspaniałe bajkowe kostiumy. Dodatkowe atrakcje, takie jak pokaz gigantycznych baniek mydlanych czy żonglerów ogniem, spowodowały, że dzieci jeszcze mocniej przeżywały niezwykłe przygody głównego bohatera. Występom towarzyszyła świetnie dobrana oprawa muzyczna. To wszystko zapierało dech w piersiach. Byliśmy zachwyceni spektaklem. Wydarzenie to z pewnością na długo pozostanie  w naszej pamięci.

Data wytworzenia: 2019-11-19 10:42 Autor: E.Skrzypińska Data publikacji: 2019-11-19 10:42 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-11-19 Osoba modyfikująca: