MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY "WIOSENNY BUKIET"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I – III szkół podstawowych

Organizatorami Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego pt. „Wiosenny bukiet”

są wychowawcy świetlicy z Zespołu Szkół i Placówek nr 1 w Katowicach.

Celem konkursu:

- rozbudzanie kreatywności i wyobraźni dzieci,

- kształtowanie poczucia estetyki oraz wrażliwości na piękno otaczającej przyrody,

- rozwijanie i doskonalenie możliwości twórczych dzieci poprzez stosowanie różnych form i technik plastycznych.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej, płaskiej lub przestrzennej przedstawiającej wiosenny bukiet.

Praca powinna być wykonana samodzielnie dowolną techniką plastyczną

( farby, kredki, kolarz, papier kolorowy, bibuła, wyklejanka, wydzieranka, plastelina), format pracy dowolny.

Zdjęcie gotowej pracy jako załącznik do maila prosimy przesłać na adres:

swietlica@sp37katowice.edu.pl do 25.04.2021 r.

W mailu prosimy podać dane dziecka (imię, nazwisko, klasa, szkoła) oraz imię i nazwisko opiekuna. Należy również przesłać podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Dla autorów najlepszych prac przewidziane są dyplomy i nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy otrzymają podziękowania za udział w konkursie.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 10 maja 2021r. na stronie internetowej Zespołu Szkół i Placówek nr 1 w Katowicach (http://www.zsip1katowice.edu.pl).

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie!

Załączniki do pobrania

Data wytworzenia: 2021-04-16 11:04 Autor: D.Janda Data publikacji: 2021-04-16 11:04 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-04-16 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek