Konkurs Szkolny: „Bezpieczne i odpowiednie zachowanie się w szkole”

Pedagodzy szkolni zapraszają uczniów z klas I – VIII do wzięcia udziału w konkursie szkolnym na temat bezpiecznego i odpowiedniego zachowania się w szkole.

• ZADANIE KONKURSOWE: przygotowanie znaków zakazu/ nakazu/lub informacyjnych zgodnych z tematyką konkursu.

• WYKONANIE PRAC: znaki powinny być wykonane z kartonu lub styropianu. Format pracy nie powinien być większy niż A3.

• OCENA PRAC I NAGRODY: komisja konkursowa przyznaje nagrody rzeczowe za zajęcie I, II i III miejsca na poziomie klas I – III oraz na poziomie klas IV – VIII. Oceniając prace komisja będzie kierowała się zgodnością z tematyką konkursu, pomysłowością i estetyką prac. (Komisja konkursowa zastrzega sobie prawo do zatrzymania prac)

• ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU: na Wasze prace czekamy do 07.10.2019 (poniedziałek). Ogłoszenie wyników nastąpi do 10.09.(czwartek). Wyniki zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły.

Najlepsze prace ozdobią korytarze naszej szkoły:)

Organizatorzy: pedagodzy szkolni: M. Dubiel, A. Pohl

Data wytworzenia: 2019-10-02 12:18 Autor: Adam Makarewicz Data publikacji: 2019-10-02 12:18 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2023-02-06 Osoba modyfikująca: