KONKURS PLASTYCZNY - DZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW

Drodzy Uczniowie,

zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym Dzień dobrych uczynków organizowanym przez Samorząd Uczniowski.

Dzień dobrych uczynków przypada na 19 maja i w związku z tym dniem tematem prac jest pokazanie przykładu dobrego uczynku.

Pracę mogą być oddane w dowolnym formacie i technice (pastele, farby, kredki, wyklejanka).

Przewidziane są dwie kategorie:
- klasy I-IV
- klasy V - VIII.

Pracę zostaną wywieszone w holu szkoły a uczestnicy konkursu otrzymają punkty z zachowania oraz nagrody za pierwsze trzy miejsca.

Prace można wysłać na maila: a.kott@sp37katowice.edu.pl lub złożyć na portierni szkoły w dniach 11-18.05.2021.

Serdecznie zapraszamy!!

Załączniki do pobrania

Data wytworzenia: 2021-05-11 14:06 Autor: A.Kott Data publikacji: 2021-05-11 14:06 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-05-11 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek