Koncert Bożonarodzeniowy

Odbył się wielki KONCERT BOŻONARODZENIOWY w 3 turach. Dla uczniów klas 1-2, następnie dla uczniów klas 3-4, a o godz.11:30 dla uczniów klas 5-6 i zaproszonych gości. Nastrój był świąteczny, radosny i podniosły. Dyrektor szkoły p. Danuta Meus otwierając koncert podkreśliła w swej wypowiedzi fakt ogromnej roli kolędowania , stwierdzając : „że nie ma chyba  nikogo z ludzi kto by mógł sobie wyobrazić Święta Bożego Narodzenia bez kolędowania” . Pani dyrektor rozpoczęła koncert kolędą „Maleńki Jezu”. Wśród wykonawców byli:

-chórek szkolny,

-uczniowie Gimnazjum nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Katowicach,

-absolwenci naszej szkoły,

-przedstawiciele uczniów wszystkich klas masowych ,

-uczniowie pobierający naukę języka niemieckiego,

-członkowie –uczniowie kółka hiszpańskiego,

-przedstawiciele uczniów klas specjalnych w tańcu.

Kolędy wykonywane były w języku polskim, niemieckim i hiszpańskim.

Każdy uczestnik koncertu został obdarowany słodkością.

Na koncercie nie zabrakło rodziców przedstawicieli prezydium Rady Rodziców ,dziadków i przyjaciół szkoły .Wśród zaproszonych gości  swoją obecnością zaszczycili:

p .Monika Lniak –dyrektor Biura Poselskiego pani Ewy Kołodziej

p. Jerzy Wiltosinski –prezes firmy”AKTIN” współpracującej ze szkolą od kilku lat

p. Janusz Chromiński –dyrektor Ogólnopolskiej Sieci Szkół dla Dorosłych „PROGRES”

Koncert prowadził ks. .Rafał Kiljanek katecheta Stroną muzyczną koncertu zajęła się p. Karin Małowicz-nauczyciel muzyki. Nad całością czuwała p. Grażyna Kasza-wicedyrektor szkoły.

Data wytworzenia: 2015-12-20 20:19 Autor: D. Meus Data publikacji: 2015-12-20 20:19 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2015-12-20 Osoba modyfikująca: