Halloween w klasach IV-VI

28 października odbyła się w naszej szkole dyskoteka z okazji nadchodzącego święta Halloween. Uczniowie klas IV, V i VI bawili się na auli szkolnej do późnych godzin wieczornych. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały tego niezwykłego wydarzenia - dnia wspaniałej zabawy, połączonej z tańcem i słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Dyskoteka odbyła się dzięki Samorządowi szkolnemu naszej szkoły, który był odpowiedzialny również za świetną muzyką i nastrój. W zabawie uczestniczyli również nauczyciele, którzy sprawowali opiekę nad uczniami. Niezwykłą atrakcją naszego Halloween była prezentacja strojów, przygotowanych specjalnie na ten tajemniczy wieczór. Uczniowie wcielili się w swoje ulubione postacie z bajek, komików czy ludowych wierzeń. Nie zabrakło czarownic, wampirów, czarodziejek i wróżek. Wszyscy bawili się znakomicie i tańczyli w rytm ulubionych przebojów.  Już kolejny raz, wspólna zabawa uczniów z nauczycielami, okazała się dla wszystkich wspaniałym i niezapomnianym przeżyciem.

Data wytworzenia: 2016-11-02 21:51 Autor: D. Pawlak Data publikacji: 2016-11-02 21:51 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2017-10-29 Osoba modyfikująca: