Gry i zabawy naszych rodziców

W dniach 16 – 18 listopada uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w integracyjnych zabawach ruchowych. Zaproponowane dzieciom zabawy znane były już ich rodzicom i dziadkom, dlatego spotkały się z dużym zainteresowaniem. Dzieci miały możliwość wspólnych gier ze skakanką - co okazało się nie tak proste jakby mogło się wydawać. Bawiliśmy się także w zabawy ruchowe z piosenką oraz zabawy towarzyskie łączące cały zespół. Z największym zainteresowaniem dzieci cieszyła się gra w „Kapsle”. Zabawa została przyjęta bardzo entuzjastycznie i towarzyszyły jej ogromne emocje. Nawet niepowodzenia nie sprawiały przykrości, a zwycięzcy bardzo spontanicznie okazywali swoją radość.

Poniżej kilka zdjęć - więcej już na facebooku

Data wytworzenia: 2021-11-24 15:55 Autor: Anna Wójcik Data publikacji: 2021-11-24 15:55 Osoba udostępniająca na stronie: Łukasz Lubosik Data ostatniej modyfikacji: 2021-11-24 Osoba modyfikująca: Łukasz Lubosik