„Dzień Tumbo w SP nr 37 w Katowicach”

Dnia 21 listopada 2019.r.(czwartek) w naszej szkole organizowany jest Dzień Tumbo, który jest częścią programu Tumbo pomaga (www.Tumbopomaga.pl) Dzień ten jest połączeniem idei edukacji i pomocy finansowej. Maskotką  kampanii jest Słonik Tumbo w kolorze pomarańczowym, który jest symbolem Fundacji Dzieci Osieroconych. Wolontariusze (uczniowie z klasy 8c) w odpowiedzi na prośbę fundacji hospicyjnej w tym dniu organizują KIERMASZ.Odbędzie się on w holu przy wejściu do szkoły w czasie przerw lekcyjnych. Początek po 1 lekcji. Będzie można zakupić między innymi: soki, pomarańcze i ciasteczka. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na cele fundacji hospicyjnej. Towarzyszyć  kiermaszowi będzie  kwesta na rzecz dzieci po stracie bliskich. Uczniowie z klas młodszych w solidarności z dziećmi osieroconymi na zajęciach plastycznych wykonywać będą słoniki –symbol słonia Tumbo.
Serdecznie zapraszamy Uczniów i Szanownych Rodziców do udziału w kiermaszu, a także do wsparcia finansowego akcji charytatywnej organizowanej w naszej szkole.

Organizatorzy akcji:
                                                     uczniowie z klasy 8c i nauczyciele

Data wytworzenia: 2019-11-17 19:22 Autor: D.Meus Data publikacji: 2019-11-17 19:22 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-11-17 Osoba modyfikująca: