DZIEŃ LICZBY PI

W bieżącym roku obchody Międzynarodowego Dnia Liczby Pi w naszej szkole odbyły się w każdej klasie na lekcjach matematyki. Nauczyciele przeprowadzili z uczniami lekcje on-line w klasach 4-8 w poniedziałek lub wtorek oraz zapoznali uczniów z wiadomościami dotyczącymi najsłynniejszej liczby na świecie. W klasach z wadą słuchu przeprowadzony został dodatkowo konkurs na wykonanie plakatu dotyczącego liczby Pi.

Wyniki szkolnego konkursu matematyczno-plastycznego przedstawiają się następująco:

I miejsce: Marcel Mikołajczyk kl.4e i Zuzanna Białas kl.7f

II miejsce: Jakub Konik kl.7f i Angelika Wolny kl.6e

III miejsce: Oskar Ficek kl.4f i Julia Polczyk kl.7f

Wyróżnienie: Dawid Maciak kl.6e, Jenifer Sobocińska kl.6f

Zwycięzcom gratulujemy !!! Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy za przesłanie prac.

Prace uczniów w załączeniu:

Data wytworzenia: 2021-03-12 15:05 Autor: D.Meus Data publikacji: 2021-03-12 15:05 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-03-12 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek