9 Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Obchody 9 Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia  w Szkole Podstawowej nr 37 z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. ks. Jana Twardowskiego w Katowicach
Zgodnie z planem odbyły się różnorodne działania, a mianowicie :
- nauczyciele matematyki  sprawdzali wśród uczniów znajomość opanowania przez nich tabliczki mnożenia w zakresie do 100, (Och było czasami nieciekawie!!!)
- uczniowie przepytywali dorosłych zarówno w szkole jak i poza nią  ze znajomości tabliczki mnożenia,
(Uczniowie uświadamiali sobie że nie tylko oni mają problemy z mnożeniem , ale dorośli też)
- w piątek 4 października 2019 r.
odbył się konkurs z nagrodami dla uczniów z klas 3-8 ze znajomości tabliczki mnożenia.
Akcja edukacyjna była wspaniała zabawą dla  zarówno dla dzieci jak  i dorosłych.

Data wytworzenia: 2019-10-06 20:00 Autor: D.Meus Data publikacji: 2019-10-06 20:00 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-10-06 Osoba modyfikująca: