Warsztaty przyrodnicze w Parku Leśnym

21 kwietnia dzieci z klasy VB i VE uczestniczyły w niecodziennych zajęciach – warsztatach przyrodniczych w Parku Leśnym prowadzonych przez edukatorów z Pracowni Edukacji Żywej w ramach programu „Przyrodnicze Katowice”. W czasie zajęć uczniowie poznawali przyrodę wieloma zmysłami: słuchem, dotykiem, węchem i wzrokiem. Starali się dostrzec przyrodnicze skarby tuż pod nogami: żabę, owady, kiełkujące nasiona czy ślady zostawione przez dziki. Taka lekcja przyrody na pewno długo pozostanie w pamięci i być może zachęci dzieci i ich rodziców do częstszych odwiedzin w lesie czy na łące.

Data wytworzenia: 2016-04-26 00:39 Autor: M. Baryła Data publikacji: 2016-04-26 00:39 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2016-08-26 Osoba modyfikująca: