TAJEMNICA CIEMNOŚCI

Uczniowie klas 5e i 5f z wychowawcami udali się do Ważnego Miejsca - Tajemnicy Ciemności. Zwykle staramy się angażować wszystkie zmysły w życiu codziennym, a co jeśli jednego zabraknie? Tego dowiedzieliśmy się dzisiaj. Jak niewidomy czyta, co pomaga mu się przemieszczać? Mogliśmy też osobiście doświadczyć sposobu funkcjonowania osób niewidomych poruszając się po różnych pokojach w całkowitej ciemności będąc oprowadzani przez niewidomych edukatorów. A co "zobaczyliśmy" w pokojach? To tajemnica, którą też możecie odkryć. Warto było wybrać się na tą lekcję empatii. Dziękujemy.

Data wytworzenia: 2021-09-18 14:00 Autor: M.Burzyk Data publikacji: 2021-09-18 14:00 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-09-18 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek