Obchody Międzynarodowego Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych

W dniu 28.04.2016 r. uczniowie klas IIe, IIb, IIIb i IIIe wspólnie z nauczycielami: Panią Grażyną Guzy - Biernacką, Panią Bogumiłą Folwarczny,Panią Elżbietą Kwietniowską - Strozik i dyrektorem szkoły - Panią Danutą Meus, udali się do Katowic - Giszowca, gdzie na Planu pod Lipami przedstawili bajkę "Czerwony Kapturek" włączając się w program obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Pobyt obfitował zarówno w doznania duchowe - przepiękne występy dzieci niepełnosprawnych, jak i doznania dla ciała - ciasto, wata cukrowa, bigos i żurek dla wszystkich uczestników. Organizatorem imprezy był Zespół Szkół Specjalnych nr 7 w Katowicach.

Data wytworzenia: 2016-05-06 00:04 Autor: Adam Makarewicz Data publikacji: 2016-05-06 00:04 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2023-02-06 Osoba modyfikująca: