..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Żywa lekcja historii - "Niepodległa"

24 września zawitali do naszej szkoły niecodzienni Goście  –  Marszałek Józef Piłsudski, Ignacy Jan Paderewski oraz Roman Dmowski. Uczniowie brali udział w lekcji żywej historii  zatytułowanej  "Niepodległa", którą poprowadził dla nas Pan Michał . W bardzo ekspresyjny sposób przedstawił dzieje naszej ojczyzny od jej upadku do odzyskania niepodległości.  Mieliśmy okazję zobaczyć wierne kopie mundurów i broni używanej w czasie I wojny światowej.

            Tym spotkaniem nasza szkoła rozpoczęła obchody 100 lecia odzyskania niepodległości.


Data wytworzenia: 2018-10-01 12:20 Autor: E.Kozłowska Data publikacji: 2018-10-01 12:20 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-10-01 Osoba modyfikująca: