..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Zapraszamy uczniów klas IV - VIII do wzięcia udziału w konkursie z j. angielskiego "What does your T-shirt say?"

 

Od kilku miesięcy nauczyciele języka angielskiego robili zdjęcia napisów na Waszych koszulkach. Wszystkie zdjęcia wywieszone są w holu szkoły - sprawdźcie czy znajdziecie tam swój T-SHIRT

Aby wziąć udział w konkursie należy przetłumaczyć 30 haseł z koszulek na specjalnej karcie, którą znajdziecie w recepcji, a następnie wrzucić ją do przygotowanego pudełka. Koniecznie pamiętajcie się podpisać! Starajcie się, żeby Wasze tłumaczenia dobrze brzmiały po polsku. Jury będzie oceniać poprawność i kreatywność. Konkurs trwa do 20 maja. Czekamy na Wasze tłumaczenia!


Data wytworzenia: 2022-05-13 09:47 Autor: Kaja Muszyńska Data publikacji: 2022-05-13 09:47 Osoba udostępniająca na stronie: Łukasz Lubosik Data ostatniej modyfikacji: 2022-05-13 Osoba modyfikująca: Łukasz Lubosik