..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

WYNIKI KONKURSU ZUCH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W tym roku po raz pierwszy uczniowie klas I-III wzięli udział w ogólnopolskim konkursie ZUCH z języka angielskiego. Podczas rozwiązywania testów musieli wykazać się wiedzą ze znajomości podstawowych zagadnień z gramatyki , słownictwa oraz zwrotów z życia codziennego. Poradzili sobie z tymi zadaniami śpiewająco!!

Z ogromną radością informujemy, że spośród wszystkich uczniów w Polsce biorących udział w tym konkursie mamy aż trzech laureatów:

Ewa Folan klasa 2b 

Antoni Włosiński klasa 3a

Zofia Kmera klasa 3c 

Gratulacje dla wszystkich biorących udział!!


Data wytworzenia: 2023-05-15 21:34 Autor: Agnieszka Sochacka Data publikacji: 2023-05-15 21:34 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2023-05-15 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz