WYNIKI KONKURSU NA PROJEKT KOSTIUMU INSPIROWANEGO INNYM KRAJEM

W tym tygodniu został rozstrzygnięty konkurs na projekt kostiumu inspirowanego innym krajem, cywilizacją, kulturą.

Poziom prac był bardzo wysoki, zostały wybrane prace które spełniały kryteria takie jak: staranność, technika kolażu, użycie różnych tkanin, materiałów, cekinów, umieszczenie na pracy flagi danego kraju, zabytku oraz tła.

Na wystawie pokonkursowej podziwiać możemy kostiumy z całego świata. Uczniowie przenieśli nas m.in. do Japonii, Korei, Grecji, Indii, Włoch, Francji, Meksyku, Niemiec, Szwecji, Brazylii, Szkocji, Wielkiej Brytanii.

1 miejsce: Franciszek K. z klasy 4c Strój Japonii

2 miejsce: Karolina J. z klasy 5a strój Meksyku

3 miejsce: Franciszek F. z klasy 4c. Strój Niemiec

Zostało przyznanych aż 10 wyróżnień :

1.Rozalia O. z klasy 5b strój Japonii

2.Hania B. z klasy 6a. Strój Grecji

3.Kalina K. z klasy 4b. Strój Japonii

4.Lena R. z klasy 5b. strój Brazylii

5.Zosia P. z klasy 6b strój Indii

6.Hania S. Z klasy 3b strój Japonii

7.Aleksander H. Strój Słowiański Z klasy 5b

8.Michał Sz. Z klasy 7b. Strój Niemiec