Wyjątkowy gość w klasie 3a

Dnia 17 lutego br gościliśmy w naszej klasie  Pana Krzysztofa, tatę uczennicy Sary Błażycy. Pan Krzysztof jak nikt inny opowiadał nam o Afryce, w której był aż 11 razy. Mieliśmy okazję zobaczyć zdjęcia z podróży oraz afrykańskie rekwizyty : instrumenty, stroje, zabawki, batiki. Bardzo ciekawie Pan Krzysztof opowiadał o kulturze afrykańskiej, kuchni i szkole, która bardzo różni się od tej do której my chodzimy. To była bardzo interesująca lekcja, pierwszy raz żałowaliśmy, że tak szybko zadzwonił dzwonek na przerwę:-)

Data wytworzenia: 2017-02-19 19:30 Autor: A.Ciasnocha Data publikacji: 2017-02-19 19:30 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2017-08-26 Osoba modyfikująca: