..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

WIELKOPOSTNE WSPARCIE POTRZEBUJĄCYCH

WIELKOPOSTNE WSPARCIE POTRZEBUJĄCYCH W RAMACH WSPÓŁPRACY Z OŚRODKIEM ŚW. JACKA W KATOWICACH.

Ośrodek św. Jacka Caritas Archidiecezji Katowickiej zwrócił się z prośbą o zaangażowanie się społeczności szkolnej w pomoc na rzecz Ośrodka. W sposób szczególny zachęcamy członków Szkolnego Koła Wolontariatu.

Celem współpracy jest otwarcie serc na potrzeby bliźnich. Wielki Post jest szczególnym czasem w którym warto podjąć wysiłek i powziąć postanowienia. Jednym z nich może być rezygnacja ze słodyczy, które zostaną przekazane bardziej potrzebującym. Podejmijmy więc trud wielkopostnych wyrzeczeń i przekażmy wspólnie słodycze (lizaki, cukierki, czekoladki, batony), żywność o długim terminie ważności oraz środki chemiczne.

Za okazaną pomoc ośrodek z góry dziękuje. Słodycze, żywność i środki chemiczne należy zapakować i podpisać: Wolontariat imię i nazwisko ucznia, klasa i pozostawić na portierni w budynku Szkoły Podstawowej nr 37 w Katowicach w terminie do 12.03.2021(piątek) oraz powiadomić koordynatorów wolontariatu poprzez dziennik elektroniczny o pozostawieniu rzeczy na portierni szkoły.


Data wytworzenia: 2021-02-22 19:45 Autor: D.Meus Data publikacji: 2021-02-22 19:45 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-02-22 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek