..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

WARSZTATY Z LINGWISTYKI MATEMATYCZNEJ

Dnia 11.10.2023r. klasa dwujęzyczna 7c uczestniczyła w warsztatach z lingwistyki matematycznej prowadzonych przez Olgę Majchrzak uczennicę klasy dwujęzycznej 3b w I LO im. Mikołaja Kopernika. Wydarzenie odbyło się w budynku liceum i zostało poprzedzone zwiedzaniem szkoły. Prowadząca, która sama z zadaniami Olimpiady Lingwistyki Matematycznej mierzy się co roku, niezwykle charyzmatycznie wprowadziła siódmoklasistów w metodologię rozwiązywania zadań z lingwistyki. W przyjaznej atmosferze uczniowie z chęcią uczestniczyli w odnajdywaniu rozwiązań zadań - zagadek. Może wśród nich znajdą się przyszli uczestnicy konkursu "Wieża Babel" oraz Olimpiady Lingwistyki Matematycznej?


Data wytworzenia: 2023-10-16 20:23 Autor: Justyna Motyka Data publikacji: 2023-10-16 20:23 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2023-10-16 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz