..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

WARSZTATY Z FUNDACJĄ „SZKOŁA Z KLASĄ”

W ramach współpracy z Fundacją „Szkoła z klasą” uczestniczyliśmy w niezwykle inspirujących warsztatach. Pragniemy zrozumieć potrzeby i sytuację uczniów z doświadczeniem migracji, dlatego z chęcią otwieramy się na takie działania. Spotkanie uświadomiło nam, czym jest drabina potrzeb dziecka, które przyjeżdża do obcego kraju, czym jest wielokulturowość, różnice w kulturze i komunikacji. Mamy nadzieję, że dzięki temu będziemy potrafili udoskonalić nasza pracę z uczniami z Ukrainy oraz innych państw.


Data wytworzenia: 2023-03-12 20:42 Autor: Kamila Kozieł Data publikacji: 2023-03-12 20:42 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2023-03-12 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz