..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

WARSZTATY ŚWIĄTECZNE W KOPERNIKU

W dniu 6 grudnia 2022 r klasa 7b wzięła udział w świątecznych warsztatach językowych przygotowanych przez uczennice liceum Kopernika. W czasie tych zajęć nasi uczniowie dowiedzieli się jakie są zwyczaje bożonarodzeniowe w różnych regionach Francji oraz poznali słownictwo związane z tematem świąt w języku francuskim. Na koniec sprawdzili swoją wiedzę w quizie przygotowanym przez starsze koleżanki. Po zajęciach wręczyli sobie nawzajem prezenty mikołajkowe słuchając francuskich piosenek świątecznych, co wprawiło wszystkich w świąteczny nastrój. Joyeux Noël.


Data wytworzenia: 2022-12-18 21:16 Autor: Małgorzata Kloc Data publikacji: 2022-12-18 21:16 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-12-18 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz