..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

WARSZTATY PLASTYCZNE „POCZUJ SIĘ JAK CLAUDE MONET”

W dniu 22 lutego 2023r. uczniowie naszych klas dwujęzycznych wzięli udział w zajęciach plastycznych zorganizowanych w I LO im. Kopernika. Odbyły się one w ramach projektu „Rok regionu - Normandia”. Dzięki współpracy naszych szkół zajęcia poprowadziła pani Magdalena Regulska-Szumlas. Uczniowie dowiedzieli się najpierw na czym polegał i jak narodził się impresjonizm. Następnie mogli spróbować stworzyć własne dzieło sztuki na wzór obrazów katedry w Rouen, którą malował Claude Monet o różnych porach dnia.


Data wytworzenia: 2023-02-22 19:49 Autor: Małgorzata Kloc Data publikacji: 2023-02-22 19:49 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2023-02-22 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz