..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Warsztaty Giganci Programowania

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach z programowania "Koduj z Gigantami".

Akcję honorowym patronatem wspierają: Ośrodek Rozwoju Oświaty oraz NASK i Prezydenci Miast . Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, która jest globalnym partnerem Microsoft dla Edukacj.

Zajęcia są bezpłatne i mają na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych.

Odbywają się stacjonarnie w Katowicach - ul. Korfantego 2 – dn. 5.02.2022 r. oraz 13.02.2022, a także w formie online od 5 do 27 lutego 2022 roku.

W 10. edycji akcji "KODUJ Z GIGANTAMI - SZYFRY I ZAGADKI” zabierzemy uczestników do świata szyfrów i zagadek, które będziemy wspólnie odkodowywać, pracując m.in. w takich środowiskach jak Scratch, Minecraft Education Edition, App Inventor, C#, Python.

Warsztaty “Koduj z Gigantami” to połączenie dużej dawki wiedzy ze świetną zabawą. W ich trakcie dzieci już od 7 roku życia mogą spróbować własnych sił w programowaniu i zacząć tworzyć własne gry czy aplikacje. Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy, że uczeń indywidualnie zarejestruje się na stronie:


Data wytworzenia: 2022-02-01 17:14 Autor: Łukasz Lubosik Data publikacji: 2022-02-01 17:14 Osoba udostępniająca na stronie: Łukasz Lubosik Data ostatniej modyfikacji: 2022-02-01 Osoba modyfikująca: Łukasz Lubosik