..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

UWAGA KONKURS!

Czy wyruszysz z nami w podróż po wiosennych krainach wyobraźni? Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV-VIII do wzięcia udziału w szkolnym konkursie na wiosenne OPOWIADANIE lub WIERSZ. Jeśli drzemie w Tobie pasja do tworzenia poezji lub wspaniałych historii, weź udział w literackiej rywalizacji. Spróbuj swoich sił i prześlij pracę na adres: k.koziel@sp37katowice.edu.pl Szczegóły wydarzenia oraz techniczne ustalenia znajdziesz w regulaminie konkursu. Na prace czekamy do 7 marca br. Niech twórcza moc będzie z Wami! :)

Załączniki do pobrania


Data wytworzenia: 2021-02-22 19:57 Autor: K.Kozieł Data publikacji: 2021-02-22 19:57 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-02-22 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek