Tydzień integracji „Czujemy się bezpiecznie w naszym mieście”

W poniedziałek 2 .11 .br. odwiedził naszą szkole Przewodnik psa tropiącego wraz z psem Korą. Społeczność szkolna zachwycała się umiejętnościami Kory. Organizator : Elżbieta Kwietniowska - Strozik

We wtorek 21.11.br . W ramach integracji z osobami niepełnosprawnymi ruchowo uczniowie kl. IV -VII mieli okazję spotkać się z Panem Andrzejem Bogdanowiczem na happeningu w trakcie , którego poznali historie życia i funkcjonowania w sytuacjach dnia codziennego osoby na wózku inwalidzkim.
                                                                                                                                                                                                                                     Organizatorzy : Iwona Biskup , Ewa Skrzypińska

W środę  22.11.br. Uczniowie naszej szkoły sadzili żonkile na klombach przed szkołą. O godzinie 10,00 odbyła się VI edycja Konkursu Recytatorskiego dla uczniów klas z wadami słuchu pt : „ ks.
J. Twardowski w poezji dla najmłodszego , średniego i starszego”.
                                                                                                                                                                       Organizatorzy : Bogumiłą Folwarczny , Grażyna Guzy – Biernacka , Ewa Skrzypińska

W czwartek 23.11.br. Uczniowie brali udział w konkursie plastycznym „Dzieci świata” I miejsce zajęła kl. III e ;  II  i III miejsce zajęła III b.A o godzinie 10: 00 przybył do naszej szkoły  Mim Łukasz, który dla klas młodszych przedstawił scenki humorystyczne i zagadki o mieszkaniach naszej planety Ziemia. Dla klas starszych Mim Łukasz  pokazał ciałem i mimika emocje ludzkie. Wystąp Mima wywarł na uczniach i nauczycielach ogromne wrażenie i ...zachwyt.

W piątek 24.11..br. przybyli zaproszeni panowie Policjanci z prezentacja dla młodszych i starszych uczniowi pt : „ Bezpieczne ferie”. Tydzień Integracji zakończyła słuchowa „zabawa z grzechotką” i wręczenie nagród za udziale w konkursach. Taki tydzień mógłby trwać co miesiąc… !!!

Data wytworzenia: 2017-12-03 12:43 Autor: E.Kwietniowska - Strozik Data publikacji: 2017-12-03 12:43 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-06 Osoba modyfikująca: