Szkolny konkurs na wykonanie albumu związanego z życiem i misją Świętego Papieża Jana Pawła II

W dniu 16 października 2018 r. przypada 40 rocznica wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża. W związku z powyższym zespół katechetów organizuje na terenie szkoły szkolny konkurs.
Cel konkursu:
- uczczenie 40 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża,
- przypomnienie ważnych faktów z życia świętego papieża,
- uświadomienie misji jaką wypełniał będąc: „Piotrem naszych czasów”,
- pobudzenie uczniów do aktywności.

Zasady konkursu:
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I - VIII Szkoły Podstawowej nr 37  im. ks. Jana Twardowskiego w Katowicach.

Zadaniem jest wykonanie albumu związanego z osobą świętego Jana Pawła II.
Album można wykonać indywidualnie lub zbiorowo. Album może zawierać i opisywać całe życie papieża, ale również prezentować wybrany etap jego życia np. podróże, młodość itp.
Wykonany album należy oddać w terminie do dnia 12.10.2018 r. swojemu katechecie.
Przewiduje się dyplomy i nagrody oraz wystawę wykonanych albumów.
Ponadto nauczyciele religii przeprowadzą katechezę okolicznościową związaną z Janem Pawłem II oraz konkurs wiedzy o życiu świętego wielkiego Polaka naszych czasów.
W holu szkoły przewiduje się wystawę poświęconą Janowi Pawłowi II.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!!!

Data wytworzenia: 2018-09-30 21:13 Autor: D.Meus Data publikacji: 2018-09-30 21:13 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-30 Osoba modyfikująca: