..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

SZKOLNY KONKURS ,,KOBIETA W LITERATURZE”

Z okazji Dnia Kobiet ogłaszamy szkolny konkurs literacki.  Przyjrzyj się postaciom kobiet i dziewcząt w literaturze szkolnej. Stwórz plakat (mapę myśli) w dowolnej formie. Przedstaw w ciekawy sposób opis oraz portret bohaterki powieści, opowiadania, dramatu, czy też wiersza, który omówiliśmy podczas lekcji języka polskiego. Na prace uczniów klas IV-VIII czekamy do 24 marca. Konkurs jest doskonałą okazją do powtórki! Znamy Waszą kreatywność i oczami wyobraźni widzimy już tę piękną pokonkursową wystawę..


Data wytworzenia: 2023-03-12 20:39 Autor: Kamila Kozieł Data publikacji: 2023-03-12 20:39 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2023-03-12 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz