SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU

Szkolny Klub Wolontariatu rozpoczął już swoją działalność

W ramach inauguracji działalności Szkolnego Klubu Wolontariatu już po raz drugi uczestniczyliśmy w kampanii „Razem dbamy o życie”, tj. programie pomocy wolontaryjnej na rzecz Hospicjum św. Franciszka w Katowicach. Uroczyste rozpoczęcie miało miejsce 1.10.2021 na rynku w Katowicach. W wydarzeniu brali udział uczniowie katowickich szkół wraz z opiekunami. Spotkanie rozpoczęła pani Dorota Józef – koordynatorka akcji, która przywitała licznie zebranych i przedstawiła idee wolontariatu i plan pracy. Swoją obecnością zaszczycili zebranych wiceprezydent Miasta Katowice i radny miasta. Na zakończenie wydarzenia wolontariusze zasadzili cebulki tulipanów na klombach katowickiego rynku. Zdjęcia w złączeniu.

Data wytworzenia: 2021-10-04 21:22 Autor: D.Meus Data publikacji: 2021-10-04 21:22 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-10-04 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek