..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

SZKOLNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

W dniach 11-13 kwietnia wraz ze Szkołą Podstawową nr 1 uczestniczyliśmy w Szkolnych Rekolekcjach Wielkopostnych, które prowadził diakon Daniel posługujący w Katedrze. 
 
Pierwszego dnia diakon Daniel opowiadał o świetle ukazując, że Bóg jest Światłem naszego życia. Dnia drugiego uczestniczyliśmy w Drodze Krzyżowej oraz była możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Ostatniego dnia rekolekcji wspólnie przeżywaliśmy Mszę św. Czas rekolekcji uświetnił piękny śpiew, możliwy dzięki pani Emilii.
 
 
 

Za ten wyjątkowy czas rekolekcji dziękujemy diakonowi Danielowi, ks. Marcinowi, pani Emilii, ks. proboszczowi Łukaszowi, Dyrekcji, Nauczycielom, Uczniom i wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do ich przygotowania. 


Data wytworzenia: 2022-04-14 20:50 Autor: M.Szemiel Data publikacji: 2022-04-14 20:50 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2022-04-14 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek